SLIP®

базовий прихований ревізійний люк під плитку, що вікривається натисканням

Візуалізація та технічні характеристики

Приміщення та вулиця під накриттям

Для стіни

Керамічна плитка товщиною до 10 мм, керамограніт товщиною до 8 мм, мозаїка, HPL панелі товщиною до 20 мм, та подібні тверді матеріали за вагою

Двоє дверцят по вертикалі 700Lх2500H/ двоє дверцят по горизонталі 1200Lх1400H

PUSH system (система замків Mini-Latch HEFELE)

Профіль TUBE 20×40х1,2 стальний покритий полімером

Профіль TUBE 15×15х1,2 стальний покритий полімером

Гіпсоволокнистий KNAUF – суперлист (ГВЛ) 10 мм

Double DoorHolder®

На соморізи до стіни чи металевого профілю

up/down (вверх/вниз для люків з периметром від 2900мм)

65 мм (52 мм рама і дверцята плюс 13 мм виступ замків)

По горизонталі L: мінус 84 мм (70 мм рама і петля + 14 мм виступ замків)/по вертикалі H: мінус 40 мм рами. Розрахунок актуальний для люків з одними дверцятами.

невидимий, закривається плиткою. По горизонталі L: 2,5 + 2,5 мм /по вертикалі H: 8 + 8 мм.

по горизонталі L: мінус 45 мм /по вертикалі H: мінус 56 мм. Якщо люк виробляється під мозаїку, розмір дверцят = граничному розміру люка

Граничні розміри люка = граничним розмірам облицювального матеріалу. Ніша має бути більша за граничні розміри люка на 5мм

“Любий, а де наші сусіди поділи з ванної оті страшні труби і лічильники, які дуже звертали на себе увагу, після того як вони зробили ремонт їх не стало?! Люба, вони заховали їх за допомогою люків TM VHID!” Здавалося б неможливе можливо приховати, використовуючи сучасні розробки! 

Фахівці мануфактури VHID створили для таких потреб SLIP®– базовий прихований ревізійний люк під плитку, що відкривається натисканням. 

SLIP® Використовується для приховування різних інженерних комунікацій (лічильників, кранів, технічних ніш, труб і т.п.) у стінах приміщень і на вулиці (під накриттям).  Використовується для облицювання керамічною плиткою до 10 мм, керамогранітомдо 8 мм, мозаїкою, HPLпанелями до 20 мм, та подібними за вагою матеріалами. 

Люк складається із стального профілюTUBE 20x40х1,2 мм та  дверцят/створки, що мають контур із профілю TUBE 15x15х1,2 мм на  який закріплений Гіпсоволокнистий суперлист (ГВЛ) KNAUF  товщиною 10мм. Всі стальні деталі люка вкриті полімером, що забезпечує його антикорозійність. Люк відкривається натисканням за допомогою замків Mini-Latch HEFELE на 110°. Фронтальне відкриття при натисканні захищає облицювальний матеріал від відколів. Обертання дверцят/створки забезпечує двоскладова петля DoubleDoorHolder®. Загальна глибина конструкції 52 мм плюс 13 мм виступ замків = 65 мм. 

Мінімальний розмір конструкції з одними дверцятами/створкою150х150 мм, максимальний 700Lх1400H мм. Для більших габаритів використовується конструкція  з двома дверцятами/створками, максимальний розмір при горизонтальному розміщенні дверцят/створки1200Lх1400H мм (двоє дверцят/створок600Lх1400H мм без перемички посередині), при вертикальному 700Lх2500H мм (двоє дверцят/створок700Lх1250H мм без перемички посередині). 

Для конструкцій люків периметр яких перевищує 2900 мм передбачений механізм регулювання петельUp/Down(вгору/вниз). 

Для правильного визначення/підбору  розміру ревізійного люка під плитку необхідно знати точний розмір плитки і розмір ніші (монтажного отвору). VHID рекомендує замовляти люк такого ж самого розміру як один або декілька фрагментів плитки або трохи меншого розміру.    

Важливо!!! Допускається виступ плитки за габарити люка зі сторони кріплення петель максимум на 20 мм, з усіх інших сторін на 50 мм.(Плитка кріпиться на дверцята/створку). 

Для підбору розміру люка під мозаїку необхідно виміряти габарити одного фрагменту (і додати товщину шву), після цього вирахувати скільки фрагментів поміститься на площі монтажного отвору/ніші враховуючи товщину швів.  

Важливо!!! Обов’зково, перед замовленням,повідомити менеджера, що люк буде облицьовано мозаїкою. 

  Дверцята/створкалюка відкриваються тільки з ліва на право або з права на ліво. Глибина монтажного отвору/ніші для установки люка повинна бути не менше 65 мм.  

Важливо!!! Зверніть увагу, що корисний/світловий/вільний простір люка менший за габаритний розмір (за рахунок розміщення петель і товщини профілю).Для конструкції з одними дверцятами/створкоюпо горизонталі простір менше на 70 мм + 14 мм виступ замків = 84 мм, по вертикалі на 40 мм. Розрахунок корисного/світлового/вільного простору люків з двома дверцятами/створкамиздійснюється інженерами мануфактури за запитанням. 

Люки можуть бути встановлені в нішах вертикальних стін і перегородок, виготовлених з будівельних і  листових матеріалів,  таких як гіпсокартон. При монтажі в стіні з листових матеріалів використовується додатковий стальний профіль. 

Встановіть люк в монтажний отвір/нішу  в одній площині з поверхнею стіни, що вже підготовлена для обробки. Закріпіть люк за допомогою саморізівабо саморізівз дюбелями. Для збільшення герметичності слід обробити поверхні між каркасом люка і стіною монтажною піною. 

Наклейте на гіпсоволокнодверцят/створкиоблицювальний матеріал відповідно до інструкції використання.  

Важливо!!! Зверніть увагу, що під виступаючими за габарити люка краями плитки, повинен залишитись простір 4 мм в глиб, для можливості натиснення дверцят/створки. 

Для досягнення максимальної невидимості VHID рекомендує використати силікон, який наноситься на краї плитки, що наклеєна на дверцята/створку 

 Важливо!!! Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними! 

переваги

Хірургічна точність

всі процеси на підприємстві роботизовані, тому ми впевнені на 100%, що похибки в розмірах не буде, а кути люка будуть по 90 градусів. Це дуже важливо, коли люк підбирається точно під розміри плитки

Антикорозійний захист більш ніж на 30 років

рама люка виготовляються зі сталі найвищої якості, без домішок. Попередньо деталі шасі люка поліруються та обробляються фосфатами. Це забезпечує ідеальну адгезію порошкової фарби із металом під час її полімеризації (запікання)

Надійні зварні з'єднання за міжнародним сертифікатом

ми використовуємо роботів для зварювання конструкції, а тому будь-який брак виключений. Тип зварних швів відповідає міжнародним стандартам EN 10217-7

Витримує високі навантаження

наші випробування довели, що дверцята люка Slip площею всього 0,5 м. кв. здатні витримати на собі вагу плитки чи керамограніту близько 32 кг. Це винятковий результат!

Основні властивості

Рівень невидимості
0%
Придатність до використання на вулиці
0%
Рівень герметичності
0%
Рівень звукоізоляції
0%

Дводверні варіанти