mod. SLIP®

Прихований ревізійний люк під плитку підвищеної вантажопідйомності

Особливі переваги

∎ Відкривається та закривається натисканням;

∎ Підходить для облицювання важкими матеріалами. Дверцята люка площею 0,5 м. кв. витримують на собі вагу до 32 кг.

∎ Після установки та облицювання плиткою люк повністю невидимий;

∎ Можливий максимальний розмір з одними дверцятами 700Lx1700H мм, з двома по вертикалі 700Lх2500H, з двома по горизонталі 1200Lх1700H;

∎ Каркас люка виготовлено з чорної сталі холодного прокату, покритої антивандальною порошковою фарбою.

∎ Регулювання петель Up/Down (вгору/вниз) від -3 до +3 мм.

∎ На люк можливо встановити додаткові замки з ключем;

∎ Можливе виготовлення індивідуальних розмірів з точністю до 1 мм

Ревізійний прихований люк під плитку SLIP створений для доступу до різних інженерних комунікацій (лічильників, кранів, технічних ніш, труб і т.п.) у стінах приміщень і на вулиці (під накриттям). Підходить для облицювання керамічною плиткою до 20 мм товщиною, керамогранітом до 16 мм, мозаїкою, HPL панелями до 20 мм, та подібними за вагою матеріалами.

Люк складається з рами зі стального профілю 20×40х1,2 мм та дверцят, що мають каркас із профілю 20×20х1,2 мм на який закріплений Гіпсоволокнистий суперлист (ГВЛ) KNAUF товщиною 10 мм. Профілі для прихованих люків SLIP використовуються виключно з електрозварної вуглецевої холоднокатанної  чорної сталі. Зверху стальні деталі люка вкриті поліефірною порошковою фарбою, що забезпечує його антикорозійність. Зварні шви виконані методом TIG за міжнародним стандартом EN 10217-7.

Люк відкривається натисканням за допомогою замків Mini-Latch HEFELE на 110°. Фронтальне відкриття при натисканні захищає облицювальний матеріал від відколів. Обертання дверцят забезпечує двошарнірна петля Double DoorHolder, яка між шарнірами посилена суцільною сталевою трубою діаметром 15 мм. Загальна глибина конструкції 55 мм плюс 15 мм виступ замків = 70 мм.

Для всіх розмірів даної моделі передбачений механізм регулювання петель Up/Down (вгору/вниз) від -3 до +3 мм.

Мінімальний розмір конструкції з одними дверцятами 200х200 мм (без петель 150х150 мм), максимальний 700Lx1700H мм. Для більших габаритів використовується конструкція з двома дверцятами, максимальний розмір при горизонтальному розміщенні дверцят 1200Lx1700H мм (двоє дверцят 600Lx1700H мм без перемички посередині), при вертикальному 700Lx2500H мм (двоє дверцят 700Lx1250H мм без перемички посередині).

Приміщення та вулиця під накриттям

Для стіни

Керамічна плитка товщиною до 20 мм, керамограніт товщиною до 16 мм, мозаїка, HPL панелі товщиною до 20 мм, та подібні тверді матеріали за вагою

150х150 мм без петлі, 200х200 мм з петлею

Двоє дверцят по вертикалі 700Lх2500H/ двоє дверцят по горизонталі 1200Lх1700H

PUSH system (система замків Mini-Latch HEFELE)

Натисканням

Електрозварна вуглецева холоднокатана чорна сталь

Електрозварна вуглецева холоднокатана чорна сталь

Гіпсоволокнистий KNAUF – суперлист (ГВЛ) 10 мм

Double DoorHolder – двошарнірна петля посилена середньою віссю

На соморізи до стіни чи металевого профілю

up/down | вверх/вниз від -3 до +3 мм

55 мм плюс 15 мм виступ замків = 70 мм

По горизонталі L: мінус 110 мм (90 мм + 20 мм виступ замків)/по вертикалі H: мінус 40 мм рами. Розрахунок актуальний для люків з одними дверцятами.

невидимий, закривається плиткою. По горизонталі L: 5 + 5 мм /по вертикалі H: 10 + 10 мм.

по горизонталі L: мінус 50 мм /по вертикалі H: мінус 60 мм. Якщо люк виробляється під мозаїку, розмір дверцят = граничному розміру люка

Граничні розміри люка = граничним розмірам облицювального матеріалу. Ніша має бути більша за граничні розміри люка на 5мм

Якщо у Вас вже є готовий проріз в стіні, врахуйте, що габаритний розмір (зовнішній край рами люка) люка має бути на 10 мм менший по кожній стороні. Це для того, щоб створити місце для монтажної піни.

Щоб визначити вільний (чистовий) простір люка після установки люка в монтажний отвір, треба відняти від його ширини (L) та висоти (H) по 77 мм (10 мм х 2 = 20 мм простору для монтажної піни та 28,5 мм х 2 = 57 мм з кожної сторони рами люка разом з монтажними пластинами).

Наприклад, якщо Ваш монтажний отвір має розмір 600 мм шириною (L) і 1500 (H) висотою, розмір вільного (чистового) доступу люка у відкритому стані буде – 523Lх1423H мм.

Увага!!!

Врахуйте, що цей розрахунок не включає петлі, які займають простір в місцях їх розміщення (не суцільно). Петлі зменшують простір на 69 мм.

Якщо отвору готового ще немає, врахуйте, що його потрібно зробити на 10 мм більше по кожній стороні за габаритний розміру люка, який Ви замовили.

Люки можуть бути встановлені в нішах вертикальних стін і перегородок, виготовлених з цегли, бетону чи листових матеріалів, таких як гіпсокартон.

Підготовка отвору.

Якщо люк потрібно встановити в стіну з гіпсокартону, ми рекомендуємо по периметру отвору встановити каркас із CD профілю, або трубу з чорної сталі для великих розмірів. Зі сторін де є бетонна чи цегляна стіна додатково профіль встановлювати не треба. Люк має бути закріплений з чотирьох сторін.

Фіксація люка в отворі.

Встановіть люк в монтажний отвір/нішу  в одній площині з поверхнею стіни. Закріпіть люк за допомогою саморізів або саморізів з дюбелями. Додатково зафіксуйте раму люка за допомогою клинців з дерева. Прослідкуйте, щоб люк був встановлений без перекосів рами та в одній площині з поверхнею стіни. Для збільшення герметичності заповніть отвори між каркасом люка і стіною монтажною піною.

Облицювання.

Наклейте на гіпсоволокно дверцят люка облицювальний матеріал відповідно до інструкції використання. Люк можна облицьовувати як до фінішного облицювання стін, так і після.

Регулювання дверцят.

Дверцята можна опустити або підняти в діапазоні від +3 мм до -3 мм. Для цього потрібно гайковим ключем прокрутити вверх або в низ гайки на механізмі регулювання петлі.

Умови зберігання та експлуатації.

1.Зберігати та транспортувати виріб можна тільки у вертикальному положенні, довшою стороною до підлоги;

2.Зберігати та експлуатувати Виріб можна виключно у приміщенні, або на вулиці під накриттям при температурі від -20 до +70 градусів за Цельсієм, відносній вологості не більше 80%;

3.Заборонено зберігати Вироби біля відкритих джерел тепла ближче ніж за 2 метри;

4.Заборонене пряме потрапляння води на люк.

Застереження.

Зверніть увагу, що під краями плитки, що виступають за габарити люка, повинен залишитись простір 4 мм в глиб, для можливості натиснення дверцят.

Забороняється відкривати дверцята люка, якщо при натисканні не спрацювали всі замки Mini-Latch, це може призвести до пошкодження пластикових відповідачів. Тому ми рекомендуємо при відкриванні натискати на дверцята люка посередині, так, щоб замки спрацьовували з усіх сторін.

Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними!

 

Люк SLIP release R

Powered By EmbedPress

Замовте індивідуальний розмір конструкції з точністю до 1 мм

Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ