Pegas® – люк під плитку алюмінієвий зі знімними дверцятами для кріплення до гіпсокартону 12,5 мм товщиною

Pegas200Lx200H
1 397грн.
Цей ревізійний люк обирають для кріплення до гіпсокартону 12,5 мм в стінах та облицювання плиткою
На складі
1
Деталі товару
Brand: VHID
Країна реєстрації бренду: United States
Країна виробник: Україна
HS CODE | УКТЗЕД: 7610100000
Матеріал каркасу: Екструдований алюмінієвий профіль
Захисне покриття каркасу: Без покриття
Регулювання дверцят: Без регулювання
Матеріал дверцят: Гіпсокартон вологостійкий 12,5 мм
Можливе оздоблення: Середньої ваги (керамічна плитка 6-10 мм та подібні)
Максимальна товщина облицювального матеріалу, мм: 12 мм
Петля: Роз’ємна петля
Спосіб відкривання: Натисканням | PUSH
Підходить для вулиці: Ні
Вільний простір без каркаса, петель та замків для люка з 1 дверцятами: L (петля) minus 28 мм, H minus 15 мм
Глибина: 15 мм (в районі замків 55 мм)
Термін індивідуального виготовлення: 10 днів
ОПИС

Алюмінієвий люк моделі Pegas створено спеціально для встановлення в гіпсокартонових простінках та облицювання керамічною плиткою. Люк Pegas відкривається натисканням зверху і потім його дверцята просто виймаються, звільняючи простір для доступу. Люк підходить для будь-якого інтер’єру, тому як після облицювання плиткою та закриття його практично не видно. Найчастіше Pegas використовується для доступу невеликих розмірів до різних інженерних комунікацій. Ще люк Pegas ефективний коли немає місця, щоб повноцінно відчинити дверцята люка з боковою петлею.

Люк під плитку Pegas застосовується для створення прихованого доступу до різних інженерних комунікацій (лічильників, кранів, вбудованих електрощитів, технічних ніш чи вентиляції). Кріпиться люк виключно до плитних матеріалів за допомогою спеціальних виступів по контуру.

Алюмінієвий прихований люк Pegas підходить для облицювання керамічною плиткою до 10 мм товщиною, керамогранітом до 8 мм, мозаїкою, HPL панелями до 10 мм, подібними чи легшими за вагою матеріалами.

Важливо!!! Товщина облицювального матеріалу з клеєм не має перевищувати 12 мм.

Люк Pegas виготовлено зі спеціально екструдованих ребристих алюмінієвих кутників, що захищають люк від деформації. Конструктив люка розрахований на невеликі розміри до 600х600 мм, але це створює ідеальне співвідношення ціни та функціональності. Люк складається з алюмінієвої рами-кутника 25x15х2 мм. Внутрішня область кутника повернута до лицевої сторони люка, а його ребро 25 мм виконує роль крила кріплення до гіпсокартону. Дверцята виготовляються з такого ж алюмінієвого кутника 25x15х2 мм на який закріплений вологостійкий гіпсокартон, товщиною 12,5 мм. Рама з дверцятами мають роз’ємне з’єднання за допомогою скоб знизу, а зверху фіксуються за допомогою PUSH system (системи замків Mini-Latch HEFELE). Після відкривання дверцята можна повністю вийняти. Люк відкривається натисканням, після чого дверцята заходять вглиб рами на 4 мм з боку замків та відкриваються доки дозволяє довжина страхувального троса. Для повного виймання дверцят треба від’єднати страхувальний трос. Після закривання люка щілина між плиткою на дверцятах та стіні, що межує, має бути не менше 2 мм.

Всі шви люка з’єднані між собою аргонодуговим методом зварювання та додатково покриті антикорозійною срібною фарбою що робить їх надійними й непомітними. Саморізи для кріплення замків та гіпсокартону мають пластикові заглушки, що попереджують травматизм в роботі з люком.

Мінімальний розмір конструкції з одними дверцятами 200х200 мм, максимальний 600х600 мм. Більші габарити люка не передбачені. Якщо потрібний люк більшого розміру, замовте іншу модель.

Загальна глибина конструкції в закритому стані 15 мм, в районі виступу замків + 40 мм = 55 мм.

ПІДБІР РОЗМІРУ

Для правильного підбору розміру ревізійного люка Pegas під плитку необхідно знати точний розмір плитки та розмір ніші (монтажного отвору). Якщо ніша готова, то необхідно заміряти розмір ніші (монтажного отвору) і відняти по 5 мм від ширини та висоти, отримані результати й будуть габаритами люка (без крил для кріплення). Якщо ніша не сформована, то рекомендуємо замовляти люк такого ж самого розміру як один або декілька фрагментів плитки, або менше на 1-20% по всіх сторонах крім нижньої сторони люка (сторона скоб). Потім відповідно до габаритних розмірів люка (без крил для кріплення) сформувати нішу на 5 мм більшу за габарит люка по ширині та висоті.

Глибина монтажного отвору для установки люка повинна бути не менше 15 мм, а в районі виступу замків 55 мм.

Важливо!!! Зверніть увагу, що корисний/світловий/вільний простір люка менший за габаритний розмір. По ширині L (сторона скоб) простір менше на 4 мм, за рахунок товщини профілю рами обох сторін і додатково треба врахувати товщину замків 24 мм по протилежній стороні петлі (по 12 мм з кожної сторони). По висоті H вільний простір менший на 15 мм, за рахунок товщини профілю з обох сторін та скоби, що виступає в нижній частині люка (11 мм).

МОНТАЖ

Люк Pegas може бути встановлений вертикально виключно в отвори в стінах з гіпсокартону чи інших плитних матеріалів товщиною 12,5 мм.

Важливо!!! У стандартному виконанні люки не містять елементи кріплення або отвори;

Підготовка отвору.

Виріжте в гіпсокартоні отвір на 5 мм по ширині та довжині більший за габаритний розмір люка.

Фіксація люка в отворі.

Від’єднайте дверцята люка від рами. Встановіть раму люка в підготовлений отвір в рівень з гіпсокартоном, що готовий до чистового облицювання. Для цього потрібно раму люка завести по діагоналі в отвір, повернути, щоб рама стала чітко в цей отвір, а кріпильні крила примкнули до гіпсокартону в середині отвору. Далі закріпіть крила люка з алюмінієвого профілю до гіпсокартону за допомогою саморізів із зовнішньої сторони отвору. Прослідкуйте, щоб рама люка була встановлена без перекосів та в одній площині з поверхнею стіни. Для збільшення герметичності заповніть отвори між каркасом люка і стіною монтажною піною. З’єднайте дверцята з рамою за допомогою елементів роз’ємної петлі та закрийте дверцята натисканням.

Облицювання.

Наклейте на дверцята люка облицювальний матеріал відповідно до інструкції використання. Люк потрібно облицьовувати до фінішного облицювання стіни де встановлено люк. З’єднайте дверцята з рамою за допомогою елементів роз’ємної петлі та закрийте дверцята натисканням. Далі наклеюйте плитку на стіну. Шар клею має бути не менше 2 мм.

Важливо!!! Допускається виступ плитки за габарити дверцят люка з бокових сторін та з верхньої сторони не більше ніж на 20% від розміру плитки. З нижньої сторони люка (сторона петлі) виступ плитки не допускається за межі дверцят люка.

Важливо!!! Допускається до облицювання люка Pegas плитка чи інші тверді матеріали товщиною до 12 мм разом із клеєм. Рекомендуємо використовувати полімерний клей, що підходить саме для того матеріалу, яким буде облицьовуватись люк.

Важливо!!! Перед закриттям люка потрібно перевірити, щоб на рамі люка не було сторонніх предметів.

Умови зберігання та експлуатації.

 1. Зберігати та транспортувати виріб можна тільки у вертикальному положенні, довшою стороною до підлоги;
 2. Зберігати та експлуатувати Виріб можна виключно у приміщенні, або на вулиці під накриттям при температурі від -20 до +70 градусів за Цельсієм, відносній вологості не більше 80%;
 3. Заборонено зберігати Вироби біля відкритих джерел тепла ближче ніж за 2 метри;
 4. Заборонене пряме потрапляння води на люк.

Важливо!!!

Не наклеюйте склополотно на дверцята люка.

Умови зберігання.

 1. Зберігати та транспортувати виріб можна в горизонтальному і вертикальному положенні (довшою стороною до підлоги) не допускаючи навантаження на замки;
 2. Зберігати Виріб треба виключно у приміщенні при температурі від +10 до +50 градусів за Цельсієм, відносній вологості не більше 70%;
 3. Заборонено зберігати Вироби біля відкритих джерел тепла ближче ніж за 2 метри;
 4. Заборонене пряме потрапляння води на люк.

Важливо!!!

 • Люки встановлюються в стіні до проведення фінішного облицювання;
 • При установці важливо не допустить перекосу рами, кути рами люка мають бути 90 градусів. Також люк має бути в одному рівні з площиною стіни;
 • Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними!
 • При закриванні люка простежте, щоб між рамою та дверцятами в цей момент не знаходились діти, домашні тварини, птахи чи інші живі істоти. Вони можуть травмуватись чи загинути під час закривання дверцят люка.


Посилання на офіційну сторінку продукту: vhid.com.ua

*Люк продається без керамічної плитки в комплекті!

Збережіть цей продукт на потім
Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

For clients not from Ukraine
Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ