HOME » Люки в стелю » Controller horizontal

Controller horizontal®

посилені приховані дверцята в стелю підвищеної зручності для особливо великих розмірів із функією 3D регулювання та фіксації петлі

Візуалізація конструктивних особливостей виробу

Опис та рекомендації

«Що будемо робити з файнкойлами в стелі? Залишимо їх на огляд чи заховаємо?  Краще було їх заховати, а це можливо? Потрібно щоб до них доступ був, якісь приховані дверцята, але ж вони величезні, бувають конструкції таких великих розмірів??? Так, зараз спеціально для таких потреб почали виготовляти! Зробимо!». VHID допоможе зробити дизайн сучасним! 🙂 

Разом з розвитком технологій, виникають нові потреби і вимоги до конструкцій прихованого доступу. Фахівці мануфактури VHID ретельно аналізують запити Клієнтів, які трансформують в конструкторські рішення, які б відповідали найвибагливішим клієнтським бажанням! 

Представляємо, Controller horizontal® – посилені приховані дверцята в стелю підвищеної зручності для особливо великих розмірів із функцією 3D регулювання та фіксації петлі. 

 Використовується для приховування різних інженерних комунікацій (лічильників, кранів, технічних ніш, труб і т.п. ), створення схованок у стелях приміщень і на вулиці (під накриттям). 

Люк придатний для нанесення фарби, декоративної штукатурки, шпалер, натуральної і декоративної шкіри, тканин та подібних матеріалів.  

Серед переваг Controller horizontal ® слід виділити можливість виготовлення люку великих розмірів (1600х1600 мм) , легке відкриття і закриття дверцят/створки, без зайвих зусиль, завдяки німецьким амортизаторам Weforma, унікальні регульовані в 3D площині петлі Skissors® забезпечують входження дверцят/створки в раму по заданій траєкторії, яка не потребує ручного коригування при закритті, можливість регулювання положення дверцят/створки в 3 площинах. Функція фіксації петлі дає можливість відкрити і зафіксувати дверцята/створку в положенні 90°. Фірмові спеціальні профілі рами і дверцят мають ребра жорсткості, що були спеціально розроблені для витримки великих навантажень, із захистом від просідання і деформації. Конструкція має антикорозійні властивості,  рама і дверцята виготовлені з анодованого алюмінію. Люк має більшу шумонепроникність і герметичність в порівнянні з іншими люками такого типу, а також характеризується легкістю монтажу. 

Люк складається з фірмового алюмінієвого профіля Sceleton® 24×64, товщиною 2 мм та дверцят/створки з фірмового алюмінієвого профіля Chassis corner® глибиною 20 мм, товщиною 2 мм на який закріплений Гіпсоволокнистий суперлист (ГВЛ) KNAUF товщиною 12,5 мм. Для захисту від деформації і просідання дверцята/створка посилені продольними ребрами жорсткості. Кількість ребер залежить від загальної величини конструкції і визначається фахівцями мануфактури для кожного окремого випадку індивідуально. Рама з дверцятами/створкою, з одного боку, з’єднується петлями із нержавіючої сталі Scissors®, які забезпечують обертання, з іншого боку фіксуються за допомогою PUSH system (системи замків Mini-Latch HEFELE). Конструкція петлі дає можливість регулювання дверцят/ створки в 3D площині (до 2 мм), а також відкривати і фіксувати дверцята/створку в положенні 90°.  

Всі шви люка з’єднані між собою аргонно-дуговим методом зварювання, що робить їх надійними і непомітними. 

Мінімальний розмір конструкції з одними дверцятами/створкою 300Lх850W мм , максимальний 600Lх1600W мм  (W – сторона петлі). Для більших габаритів використовується конструкція  з двома дверцятами/створками, максимальний розмір дверцят/створок 1600Lx1600W мм (двоє дверцят/створок 800Lх1600W мм, без перемички посередині). Якщо потрібен люк більших габаритів, повідомте про це менеджера VHID і ми розглянемо можливість виготовлення його для Вас! 🙂 

Загальна глибина конструкції в закритому стані 64 мм + 24 мм виступ петлі = 88 мм. 

Для визначення/підбору  розміру необхідно заміряти розмір ніші (монтажного отвору) і відняти по 5 мм від ширини і висоти, отримані результати і будуть габаритами люка. 

Глибина монтажного отвору/ніші для установки люка повинна бути не менше 88 мм. 

Важливо!!! Зверніть увагу, що корисний/світловий/вільний простір люка менший за габаритний розмір. По ширині (перпендикулярні сторони до петлі) простір менше на 128 мм (48 мм виступ рами, 66 мм виступ петлі і 14 мм виступ замків), по довжині (сторона петлі і протилежна) простір менше на 48 мм (за рахунок рами). Розрахунок актуальний для конструкцій з одними дверцятами/створкою. 

 Люк може бути встановлений в ніші горизонтальних стін і перегородок, виготовлених з будівельних матеріалів (бетону, цегли і т.п), на металічні профілі. Встановіть люк в монтажний отвір/нішу в одній площині з поверхнею стіни, що вже підготовлена для обробки. Закріпіть люк за допомогою саморізів або саморізів з дюбелями. Для збільшення герметичності слід обробити поверхні між каркасом люка і стіною монтажною піною. 

Наклейте на гіпсоволокно дверцят/створки облицювальний матеріал (нанесіть фарбу) відповідно до інструкції використання. 

Важливо!!! Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними!  

Технічні характеристики

Для стелі

Фарба, декоративна штукатурка, шпалери, натуральна чи декоративная шкіра, тканини та подібні

PUSH system (система замків Mini-Latch HEFELE)

Фірмовий алюмінієвий профіль skeleton®

Фірмовий алюмінієвий профіль chassis corner®

Гіпсоволокнистий KNAUF – суперлист (ГВЛ) 10 мм

Scissors® (Регульвана петля в 3D площині з нержавіючої сталі) Також виконує функцію атоматичного влучання дверцят в отвір при закриванні

На соморізи до металевого профілю

3D регулювання до 2 мм

88 мм (64 мм глибина рами плюс 24 мм виступ петлі в закритому положенні дверцят)

По ширині L (перпендикулярна сторона петлі): мінус 128 мм ( 48 мм рама + 66 мм петля + 14 мм виступ замків)/по довжині W (сторона петлі): мінус 48 мм рами. Розрахунок актуальний для люків з одними дверцятами.

По горизонталі L/по вертикалі H: мінус 7 мм

Граничні розміри люка = граничні розміри ніші мінус 5 мм

переваги

Алюмінієвий профіль skeleton®

надміцний фірмовий алюмінієвий профіль, що захищає люк від просідання

Scissors® – регульована петля в 3D площині

телескопічна петля з нержавіючої сталі автоматично направить дверцят в отвір при закриванні та дозволить вирівняти щілини.

Герметичність

в закритому стані конструкція унеможливлює потрапляння повітря до приміщення із вентиляційної шахти стелі

Можливість виготовлення надвеликих розмірів

завдяки міцному каркасу та петлям люки можна виготовити без ризиків просідання 1500х1500 мм і більше

Дводверні варіанти

Основні властивості

Рівень невидимості
0%
Рівень вологостійкості
0%
Рівень герметичності
0%
Рівень звукоізоляції
0%